Zahraničí (Pondělí, 29. listopadu 2021 04:46:37)

Pondělí 18. 10. 2021 14:17:00

Hvězdu seriálu Ženatý se závazky srazilo auto, zraněná skončila v nemocnici

Slavná americká herečka Katey Sagalová, představitelka Peggy Bundové z legendárního sitcomu Ženatý se závazky, skončila v nemocnici. Odvezla ji tam záchranka poté, co ji při přecházení silnice v Los Angeles srazilo auto.

Sagalovou ve čtvrtek srazilo auto v centru amerického Los Angeles, informoval portál PageSix. Řidič osobáku měl na silnici odbočovat doleva, ale při zatáčení bohužel přehlédl 67letou herečku, která v danou chvíli přecházela přes silnici.

​Řidič následně z auta vyskočil a okamžitě jí zavolal záchranku. Podle informací amerických medií se jednalo o pouhou nepozornost a v nehodě alkohol ani drogy roli nehrály. Policisté srážku i nadále vyšetřují. Herečka naštěstí při střetu utrpěla pouze lehká zranění a o víkendu ji z nemocnice propustili.​​

Sagalová se nejvíce proslavila rolí Peggy Bundové v oblíbeném seriálu Ženatý se závazky. Hrála také v amerických seriálech 8 jednoduchých pravidel, Hříšníci nebo v Synové Anarchie.

Právě za poslední zmíněnou roli získala v roce 2011 Zlatý Glóbus. Známá herečka navíc propůjčila svůj hlas také postavě Leely Turangy ze seriálu Futurama.