Zahraničí (Pondělí, 29. listopadu 2021 04:26:11)

Neděle 17. 10. 2021 16:13:00

Gates provdal dceru. Svatba za desítky milionů byla ale jen na oko

Honosná svatba se tento týden konala ve Spojených státech amerických. Vdávala se dcera amerického miliardáře Billa Gatese. Svatba 25leté Jennifer vyšla na více než 40 milionů korun. Oficiální obřad přitom proběhl už o den dříve.

Jeden z nejbohatších lidí světa tento týden provdal dceru. Jennifer Gatesová si v sobotu vzala parkourového jezdce Nayela Nassara ve Westechesteru v americkém státě New Yorku, který je domovem rodiny miliardáře Billa Gatese. 

Svatba se konala na rodinné farmě. Během svatby za dva miliony dolarů (v přepočtu zhruba 43 milionů korun) ale pár do manželství nevstoupil. Ano si totiž dvojice řekla už o den dříve během utajeného muslimského obřadu, upozornil deník Daily Mail. Ženich je totiž původem z Egypta. 

Civilního obřadu se zúčastnilo 300 hostů, nevěsta na sobě měla šaty od Very Wang a na hosty kromě jiného čekal osmipatrový dort. K oltáři Jennifer vedl nejen její otec Bill, ale také matka Melinda. 

Šťastní novomanželé

​Bill a Melinda Gatesovi se letos po 27 letech manželství rozvedli. Rozvod oznámili v květnu a už  po 3 měsících soud manželství ukončil. Bývalí manželé ale i nadále spolupracují v rámci své charity a jak dokazují snímky ze svatby, tak spolu dobře vychází.