Sport (Pondělí, 17. června 2024 02:01:13)

Pátek 5. 8. 2022 17:30:00

Koller bude na ledě prohánět Voráčka. Zápas Hvězdy 2022 živě na Nova Sport

Hvězdy NHL odehrají 19. srpna na stadionu ve Žďáru nad Sázavou charitativní utkání s názvem Hvězdy 2022. Výtěžek z akce má jít na podporu hokejové mládeže, pacientů s roztroušenou sklerózou mozkomíšní (RS) nebo lidí po úrazu popálením. Speciální letní hokejové utkání mohou fanoušci sledovat na stanici Nova Sport 1 a Voyo.

Na ledě se představí přední čeští hokejisté, jako je Jakub Voráček, Martin Nečas, Filip Hronek, David Pastrňák, Pavel Francouz, Tomáš Hertl, Dominik Kubalík, ale i další osobnosti ze sportovního prostředí. Například fotbalový expert Nova Sport na francouzský fotbal Jan Koller.

"Seskupení hráčů, které se potká na ledě, je jedinečné. Moc se na zápas v hokejové redakci Nova Sport těšíme, navíc jsme rádi, že pomáháme dobré věci. Letní pauza je dlouhá a je důležité se s hráči, které celou sezonu sledujeme a komentujeme v NHL, potkat i osobně," dodává šéf hokejové sekce Nova Sport Roman Jedlička. 

​TV Nova zápas odvysílá na stanici Nova Sport 1 a na Voyo. Fanoušci se mohou těšit na tradiční hokejové zápasové studio. Diváky charitativním utkáním provede čtveřice Roman Jedlička, Filip Šedivý, Michal Jinoch a Richard Tesař. Tedy hlasy a tváře, které jsou fanouškům dobře známé z vysílání NHL na Nova Sport a Voyo. Na místě bude také expert Nova Sport na NHL Slavomír Lener. Atraktivní exhibiční utkání bude snímat 7 kamer, fanoušci se mohou těšit i na atraktivní reportérské vstupy z prostoru mezi střídačkami.

Nova Sport na místě chystá i doprovodný program. Před stadionem si fanoušci budou moct vystřelit na branku a změřit rychlost své střely, soutěžit mohou také o zajímavé ceny přímo od NHL (dresy, podepsané fotky hráčů a další zajímavé výhry).

Přímý přenos na obrazovkách Nova Sport 1 a Voyo začíná v 16:50.

První kolo letošního draftu NHL bylo pro české a slovenské hokejisty velmi úspěšné: