Zahraničí (Čtvrtek, 20. února 2020 13:06:06)

Modelka po nespočtu zákroků ani nezavře pusu! Jsem šťastná, tvrdí

Do vlastní krásy investovala v přepočtu desetitisíce korun. Sen o estetické dokonalosti však zhatila její nesoudnost. Po mnoha kosmetických zákrocích nyní její rty vyhlíží spíše jako dva buřty. Přesto prý dostává pochvalné komentáře.

Dvaadvacetiletá Andrea Emilova Ivanova z Bulharska už má za sebou jen těžko uvěřitelných 15 injekcí na zvětšení rtů. Nedostižný ideál krásy ji už vyšel na asi šedesát tisíc korun. Informaci přinesl britský portál Daily Mail.

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

#bg #barbie # # , , , , !!!

Pspvek sdlen Andrea Ivanova (@andrea.andrea345),

 

Anketa

Líbí se vám Andrejiny rty?

Hlasovalo 2730 lidí.
"Navštívila jsem téměř všechny estetické kliniky v Sofii a do svých rtů jsem nechala vpravit téměř všechny existující náplně. Chodí mi komplimenty z celého světa, lidem se mé rty líbí. Dostávám i negativní komentáře, ty ale píšou většinou ženy," popsala vysokoškolská studentka, kterou na Instagramu sleduje 15 tisíc lidí.


S takto výraznými ústy se prý cítí sebevědomá a šťastná. Nyní je však nedokáže ani pořádně zavřít. Reportéři Daily Mailu se Andrey zeptali, jestli by chtěla mít největší rty na světě. "Ano, proč ne? V Bulharsku jsou velké rty módní a plno zdejších dívek používá výplně," pronesla.

 

Neuvěřitelné! Podívejte, jak se celebrity vylepšily plastikami!
Jak bys vypadala po plastice? Podívej se díky šikovné aplikaci!

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.