Zahraničí (Čtvrtek, 20. února 2020 13:02:09)

Brad Pitt mluvil s astronautem z ISS, řešili život na oběžné dráze!

Americký herec Brad Pitt se spojil s mezinárodní vesmírnou stanicí. S astronautem NASA Nickem Haguem si povídal o životě ve stavu beztíže. Mluvili spolu dvacet minut a řeč se stočila i k hollywoodským tématům.

Brad Pitt se z Houstonu v Texasu usmívá na Nicka Hagua, který je stovky kilometrů nad Zemí. Hollywoodskou hvězdu zajímá život na mezinárodní vesmírné stanici a režim astronautů.

 

"Máš tam ráno? Noc? Jak si určuješ, kdy budeš vstávat?" zajímalo třeba hollywoodského herce, který si teď sám zahrál astronauta ve filmu Ad Astra.

 

"Zaprvé používáme různě barevná světla, ráno zapínáme velmi jasná, modrá, a během dne se dostáváme k normálnějším, vyváženějším barvám. Večer už modré světlo nezapínáme. Řídíme se Greenwichským časem, abychom se synchronizovali," vysvětlil opravdový astronaut tomu hollywoodskému.

 

Nick Hague už Pittův nový film viděl, a tak se herec dočkal i recenze z oběžné dráhy. "Musím říct, že to bylo vážně dobré. Ta scéna, všechno bylo velmi podobné tomu, co mám kolem sebe," potěšil Pitta Hague.

 

Astronaut udělal Pittovi radost, když mu polichotil v odpovědi na otázku, jestli je jako herec uvěřitelnější než George Clooney. Na závěr se 55tiletý herec nechal slyšet, že se nemůže dočkat, až o přátelském rozhovoru povypráví svým dětem.

 

FOTO: NASA vyfotila Boží ruku ve vesmíru
Vesmírné znamení? Jak se nechat životem vést ve chvílích, kdy nevíte kudy kam?

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.