Zahraničí (Středa, 3. června 2020 2:21:24)

Srdce a krk prostřelená kuší. Tak zemřela trojice v penzionu

Němečtí policisté v úterý prozradili další informace o šokujícím případu z bavorského Pasova. Tam našli v sobotu zaměstnanci penzionu dvě ženy a muže se smrtelnými zraněními způsobenými kuší. V bytě jedné ze zemřelých našli policisté dvě další mrtvé ženy. Podle prvotních závěrů se případ jeví jako vražda a sebevražda.

Jako s takzvanou rozšířenou sebevraždou pracují policisté s případem tří úmrtí v penzionu v Pasově. Třiapadesátiletého Torstena W. a o 20 let mladší Kerstin E. našli pracovníci penzionu ležící v posteli. Pár se držel za ruce. V hrudníku měl zabodnutých několik šípů vystřelených z kuše.

 

Pitva odhalila, že smrtelný byl průstřel srdce. Ostatní šípy podle patologa zasáhly těla až po smrtelném výstřelu. V pokoji se našly dopisy na rozloučenou.

 

Na podlaze pokoje ležena třicetiletá Farina C., ta měla také smrtelné zranění způsobené výstřelem z kuše – průstřel krku.
Podle listu Die Welt pracují vyšetřovatelé s verzí, že třicetiletá žena nejprve zastřelila ležící pár, pak spáchala sebevraždu.

 

Stopy po tom, že by v pokoji byl někdo čtvrtý, se nenašly. Na tělech nebyly žádné známky souboje. V pokoji byly tři kuše, jedna z nich ještě zabalená.

 

 

 

Oběti spojovala vášeň pro středověk, rytířské souboje a zbraně. Podle deníku Bild ještě nedávno provozoval Torsten W. obchod se středověkými meči, sekyrami, noži, oblečením a s medovinou.

 

Další dvě mrtvoly našli policisté v pondělí v Dolním Sasku v domě, kde žila Farina C. Šlo o ženy ve věku 35 a 19 let. Starší z nich měla pracovat jako učitelka a měla být partnerkou Fariny C. Jak přesně ženy zemřely, policisté neupřesnili. Vyloučili ale, že by ženy zemřely stejným způsobem jako trojice v Pasově.

 

Záběry z místa činu:

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.