Zahraničí (Pátek, 23. srpna 2019 7:26:49)

Meghan slaví první Den matek. Sdílela dojemnou fotku Archieho

Druhá květnová neděle je pro sedmatřicetiletou vévodkyni Meghan výjimečným dnem. Slaví totiž svůj první Den matek jakožto maminka. Královský pár na instagramu zveřejnil přání všem maminkám a přidal roztomilou fotku – vykukující nožky malého Archieho!

"Vzdáváme hold všem maminkám," napsali Harry a Meghan na svůj oficiální instagramový profil. "Ženám, které už maminkami jsou, těm, které teprve budou, ale i maminkám, které jsme ztratili, ale nikdy na ně nezapomeneme," napsali vévodové ze Sussexu. "Ctíme a oslavujeme každou z vás!"

 

Princ Harry si i se svým starším bratrem Williamem připomene svoji zesnulou maminku, princeznu Dianu, která přišla o život při tragické nehodě poslední srpnový den roku 1997. Princezně bylo 36 let.

 

 

Podle fanoušků královské rodiny je tichá vzpomínka na princeznu, která už není mezi námi, ukrytá i na fotce. Dianu připomínají modré pomněnky v pozadí. Jsou to květiny, které zbožňovala.

 

 

Fotografie byla pořízena v domově mladé rodinky Frogmore Cottage ve Windsoru. Pár v příspěvku cituje báseň spisovatelky Nayyirah Waheedové.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.