Zahraničí (Čtvrtek, 20. února 2020 16:14:31)

V Británii zemřeli při nehodě mladí Slováci! Zůstaly po nich dvě děti

Tragická nehoda se stala z pátku na sobotu v anglickém městě Peterborough. Při srážce dvou aut zemřel mladý manželský pár, který pocházel ze Slovenska. Zůstaly po nich dvě malé dcery. Řidič auta, které vjelo do protisměru a narazilo do nich, je v kritickém stavu.

Slováci Marek (23) a Jana (23) Godlovi žili v anglickém městě Peterborough se svými dvěma dcerami – Nelou a Rachael. Bohužel se z dětí staly během pár minut sirotci. Jejich rodiče totiž zahynuli o půlnoci z pátku na sobotu při dopravní nehodě, informovaly tvnoviny.sk.

 

Podle informací britských úřadů mělo vjet auto do protisměru na dálnici a poté narazilo do vozidla, ve kterém cestovali právě manželé. S nimi jel také Janin bratr Tomáš. Nikdo z nich nehodu nepřežil. "Jedno auto jelo špatnou cestou a srazilo se čelně s další vozidlem, přičemž zabilo všechny tři jeho pasažéry," uvedl deník Mirror prohlášení místních úřadů. 

 

O ztrátě svých blízkých informovala na sociálních sítích také rodina. "Můj bratranec zemřel při nehodě se svou manželkou a jejím bratrem v Peterboroughu. Budeš mi chybět. Odpočívej v pokoji," napsal Milan.

 

 

Řidič, který vjel do protisměru, byl zadržen policií kvůli podezření z usmrcení, jízdy pod vlivem omamných látek a nebezpečné jízdy. Po nehodě byl však převezen do nemocnice, kde leží v kritickém stavu.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.