Zahraničí (Úterý, 23. července 2019 11:11:39)

Muž si objednal vlastní zmrzačení! Zaplatil cizinci za uříznutí penisu

Třiatřicetiletý Brit letěl do Španělska s opravdu velmi bizarním cílem. Zaplatil svému spolubydlícímu pět tisíc korun za to, že mu uřízne penis, natočí to a zveřejní na internetu. Ochotnému cizinci nyní hrozí vězení, přestože si oběť zmračení výslovně přála.

Třiatřicetiletého učitele z Británie našla policie ve španělské Zaragoze na ulici silně krvácejícího. Muži někdo uřízl penis - ten policisté našli v plastovém sáčku v bytě, kam se dostali sledováním krvavé stopy. Postupně příběh nabral nečekané obrátky.

 

Po propuštění z nemocnice se totiž Brit chtěl vrátit domů a odmítal podat trestní oznámení na "řezníka", který ho připravil o mužství. Ukázalo se, že amputaci penisu si sám objednal. Nabídl za ni svému spolubydlícímu něco málo přes pět tisíc korun a ten k tomu ochotně svolil.

 

Podmínkou bylo, aby to po celou dobu natáčel a zveřejnil to pak na internetu. Pokud by se video stalo virálem a získalo velké množství sdílení, byl Brit ochotný 29letému Španělovi zaplatit větší obnos. K tomu ale nedošlo, video totiž záhy po jeho zveřejnění bylo ze sociální sítě staženo.

 

Podle britského deníku Mirror se nejednalo o spontánní nápad, Brit totiž už předem na sociálních sítích hledal někoho, kdo by šokující nabídku přijal. Dvojice si měla před hrůznou událostí dodat odvahy vypitím čtyř láhví vína a užitím diazepamu, který tlumí nervovou soustavu.

 

 

Španěl za svůj čin skončil ve vazbě a čelí vážnému obvinění. Soudní řízení bude pravděpodobně pokračovat i přesto, že "oběť" odmítá podat žalobu a nechce žádné odškodnění.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.