Zahraničí (Středa, 24. července 2019 0:10:59)

Alena o Vánocích zmizela.Teď ji našli mrtvou a bez šatů!

Policie v britském městě Rotherham vyšetřuje smrt Slovenky Aleny Grlákové. Její tělo našli po několika měsících pátrání za hotelem, kde byla viděla naposledy. V souvislosti s její vraždou už zadrželi 45letého muže.

Kriminalisté objevili tělo 38leté Slovenky ve vyschlém korytu řeky. Alena na sobě neměla žádné oblečení, to se teď snaží vyšetřovatelé najít. Zveřejnili proto repliku trička a kalhot, které měla naposledy na sobě, a žádají o pomoc obyvatele města. Informuje o tom portál BBC.

 

"Opravdu věřím, že její oblečení bude někde poblíž. Někdo ho mohl najít. Pokud jste ho našli, kontaktujte policii, prosím," uvedl detektiv Mark Oughton. Ženu policisté hledali od 26. prosince, kdy byla naposledy spatřena u hotelu Fitzwilliam Arms. Z něj odešla kolem 22:30.

 

Policisté v souvislosti s úmrtím Aleny Grlákové zadrželi 45letého muže, obyvatele Rotherhamu. Zatím ho ale z vraždy neobvinili, pouze požádali o více času na jeho výslech. Na to, zda ho z vraždy Slovenky podezírají, nebo má jen nějaké potřebné informace, oficiálně vyšetřovatelé neodpověděli.

 

 

Alena se podle slov jejího manžela v roce 2008 přestěhovala do Rotherhamu za "lepším životem a vzděláním" pro její čtyři děti. Výsledky pitvy byly nejasné, lékaři nedokázali s přesností určit příčinu smrti.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.