Zahraničí (Středa, 24. července 2019 0:50:35)

Pejsek se vykálel v ložnici, majitel ho za trest polil vařící vodou

Čínský student medicíny zvolil neuvěřitelně krutý způsob, jak potrestat svého psa. Za to, že se mu fenka shiba inu vykálela vedle postele, ji polil vařící vodou z rychlovarné konvice. Před brutálním trestem nemohla utéct, protože ji zavřel do klece. Otřesný čin si dokonce natočil a sdílel ho na sociální síti.

Hrůzného činu se dopustil student medicíny v Číně. Jeho fenka shiba inu, která se jmenuje Jahoda, se vykálela v ložnici vedle jeho postele. Za to ji potrestal nejprve tím, že ji nechal stát "na hanbě" u zdi.

 

Fenka ale chňapla po jeho ruce, a protože si myslel, že ho chce pokousat, zavřel ji do klece. Poté na ni za trest vylil vařící vodu z rychlovarné konvice. Informoval o tom deník Daily Mail. Otřesnému činu mladík nasadil korunu tím, že si ho natočil a sdílel na čínské sociální síti. Kvůli velmi brutálním záběrům je následující video ustřižené.

 

https://www.dailymail.co.uk/embed/video/1904344.html

 

Svým příspěvkem rozzuřil mnoho lidí. Hájil se tím, že na psa ihned poté vylil studenou vodu - zvíře bylo prý sice popálené, neohrozilo ho to ale na životě.

 

 

 

Případem se začaly zabývat úřady a policie. Psa si převzali ochránci. Mladíkovi, který měl shodou okolností stáž zrovna na popáleninovém centru v nemocnici, bylo pozastaveno studium. Univerzita doporučila jeho rodičům, aby pro něj vyhledali lékařskou pomoc.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.