Zahraničí (Úterý, 23. července 2019 11:59:48)

Muž odsouzen k vězení: Svou přítelkyni bil a nutil jíst barvu

Brit Reece Thompson byl odsouzen k vězení za ublížení na zdraví svojí přítelkyně. V září minulého roku ji totiž zbil železnou tyčí, do kůže jí třel rozbité sklo a nutil ji jíst barvu. Ve vězení stráví tři roky.

Zlomenou čelist, modřiny a řezné rány – taková zranění měla přítelkyně britského fotbalisty z nižších soutěží Reece Thompsona (25) poté, co na ni v září 2018 zaútočil. Celé tři dny žena zažívala hororové scény, při kterých ji její přítel nutil lízat barvu ze země, třel jí rozbité sklo do kůže a o hlavu ji rozbil dvě zrcadla.


Mladá žena, jejíž jméno nebylo zveřejněno, měla kromě zlomené čelisti i modřiny na hýždích a řezné rány na zádech z rozbitého skla. Thompson jí dokonce vyhrožoval tím, že ji nahou donutí běhat na ulici, informuje deník Daily Mail.

 


Reece Thompson dívku po celé tři zářijové dny bil a dokonce ji o hlavu rozbil dvě zrcadla. Fyzické násilí v jejich vztahu údajně nebylo nevšední, zmínila se dívka deníku Lincolnshire.


Ve chvíli, kdy jí přítel o hlavu rozbil první zrcadlo, se dívka bála o svůj život a prosila ho, aby zastavil. Thompson ale přestat nehodlal a dokonce dívku pobídl k tomu, aby se bránila.


Reece Thompson se u soudu v Nottinghamu přiznal k ublížení na zdraví, způsobení těžkého zranění a poškození majetku.

 

 


Pětadvacetiletý fotbalista byl tak odsouzen ke třem letům a čtyřem měsícům vězení. Zároveň dostal desetiletý soudní zákaz přiblížení se k dívce.


Reece Thompson hrál v britských klubech York City a North Ferriby United. V době násilného činu podepsal smlouvu s britským klubem Guiseley AFC, od té doby však nižší fotbalovou ligu hrát přestal. Klub Guiseley AFC se ke kauze prý brzy vyjádří.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.