Zahraničí (Úterý, 20. srpna 2019 14:05:33)

Kate zastínila filmové hvězdy. Všimli jste si, co je na ní jinak?

Britská vévodkyně Kate zazářila na rozdávání cen BAFTA. Spolu s princem Williamem byli čestnými hosty, Kate ale zastínila i mnohé filmové hvězdy. Dokonce se zdá, že jí ubyly vrásky.

Filmové ceny BAFTA se udělovaly v noci na pondělí v londýnské Royal Albert Hall. Mezi diváky v publiku seděl i populární královský pár - princ William, který je prezidentem organizace BAFTA, s manželkou Kate. Informuje o tom portál Daily Mail.

 

Kate na předávání cen naprosto oslnila. Oblékla elegantní bílé šaty z dílny svého oblíbeného designera Alexandera McQueena, který navrhoval také její svatební róbu. Šaty na jednom širším ramínku, ozdobeném většími květy, měly splývavou nařasenou sukni.

 

 

 

Světlé šaty doplnila Kate perlovými náušnicemi, kterými vzdala čest princezně Dianě. Ta měla naprosto stejné doplňky na koncertu v Royal Albert Hall v roce 1991. Třpytivý náramek zase pocházel ze sbírky královny Alžběty II., původně patřil její matce.

 

 

Vévodkyně z Cambridge zvolila pro večerní událost také odvážnější líčení. S kouřovými stíny a růžovou rtěnkou vypadala jako další filmová hvězda. Kate se navíc zdála odpočatá a uvolněná, dokonce jí z tváře zmizela většina vrásek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate
4 triky věčně mladých žen, díky kterým nemají vrásky kolem očí

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.