Zahraničí (Úterý, 20. srpna 2019 3:27:55)

Dívka si myslela, že má doma ducha. Pravda byla ještě děsivější!

Dívka ze Severní Karolíny se bála, že v jejím bytě straší. Pravidelně jí mizelo oblečení, na kachličkách v koupelně našla otisky prstů a občas zaslechla zvláštní zvuky. S přáteli vtipkovala, že má v pokoji ducha, pravda byla ale ještě děsivější.

Maddie, která studuje první ročník Univerzity v Severní Karolíně ve městě Greensboro, bydlí v bytě mimo areál. V poslední době pozorovala podivné věci, které se v bytě děly. Na vykachlíkovaných stěnách koupelny objevila otisky dlaně a slýchala zvláštní zvuky, píše portál People.com.

 

"Vždycky jsme si dělali legraci, že mám v bytě ducha, protože se mi ztrácelo oblečení od chvíle, co jsem se nastěhovala. Jednou to bylo třeba tričko, podruhé kalhoty," popsala Maddie. Jenže pravda byla alespoň podle ní ještě děsivější, než že v jejím pokoji straší.

 

Když Maddie o víkendu znovu zaslechla šramocení ve skříni, myslela si, že tam najde mývala. "Pro jistotu jsem se zeptala: 'Kdo je tam?' A někdo mi odpověděl! Říkal: 'Jmenuju se Drew'," prohlásila Maddie. Policie muže později identifikovala jako 30letého Andrewa Clydea Swofforda.

 

 

Dveře od skříně se Maddie otevřít nejdřív bála a snažila se dovolat na tísňovou linku pomocí svých chytrých hodinek. To se jí ale nepovedlo, a tak se odhodlala do skříně podívat. Spatřila muže, který měl na sobě její oblečení, včetně ponožek a bot. I tašku měl prý plnou jejích šatů.

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2242659.jpg?d41d

 

Maddie dokázala zachovat klid a s mužem si povídala, zatímco vše zároveň psala svému příteli. "Zkoušel si můj klobouk. Šel do koupelny a prohlížel se v zrcadle. A pak říká: 'Jsi vážně hezká. Můžu tě obejmout?'," tvrdí dívka. Muž se jí prý ale nepokusil bez svolení dotknout.

 

 

Drew odešel až poté, co do bytu dorazil Maddiein partner - asi 10 minut po otevření skříně. Policisté ho nedlouho poté dopadli a vzali do vazby. Zjistili, že už čelil 14 obviněním včetně krádeže identity. Nově ho obvinili z vloupání do bytu. Kauce je stanovena na 26 tisíc dolarů (necelých 600 tisíc korun).

 

Maddie teď plánuje se přestěhovat do jiného bytu. Už v prosinci našla se spolubydlícími v obývacím pokoji dva cizí muže. Správce domu nechal vyměnit zámky, policii ale nic neohlásil. "Nemůžu tu zůstat. Moje skříň páchne. Vždycky, když jdu do svého pokoje, cítím něco špatného. Jsem připravena odejít," říká Maddie.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.