Zahraničí (Neděle, 16. června 2019 9:26:36)

Mohl být nástupcem Freddieho Mercuryho, zpěváka ale zavraždili!

Byl vycházející hudební hvězdou, otevřeně se hlásil ke své homosexualitě - latinskoamerický rapper Kevin Fret (24) měl celý život před sebou a mnoho podobností s legendárním frontmanem skupiny Queen Freddiem Mercurym. Zda by se dokázal jeho slávě alespoň přiblížit, se ale už nikdo nedozví.

Fret je totiž po smrti - ve čtvrtek ráno byl zavražděn v hlavním městě Portorika San Juanu, když jel na motorce. Pachatel nebo pachatelé na něj vystřelili osmkrát a zasáhli ho do hlavy a do boku.

 

Smrt rappera potvrdil jeho manažer Eduardo Rodriguez. "Neexistují slova, která by vyjádřila tu bolest, kterou cítíme, když se uvědomíme, že odešel člověk, který měl tolik snů. V této těžké chvíli se musíme semknout," cituje Rodrigueze BBC.

 

Fret se stal cílem útoku v půl šesté ráno, po převozu do nemocnice byl prohlášen za mrtvého. Policisté pátrají po druhém muži na motorce, který byl v osudnou chvíli na místě, ale rychle ujel. Motiv útoku zatím vyšetřovatelé neuvedli.

 

Kevin Fret byl vycházející hvězdou latinskoamerické trapové (odnož hip hopu) scény, jeho debutové video Soy Asi (Takový jsem) mělo na youtube přes půl milionu přehrání.

 

 

Fret se otevřeně hlásil ke své homosexuální orientaci a loni v Miami se dostal do rvačky s mužem, který ho podle jeho vlastních slov napadl právě proto, že je gay. Nedá se tak vyloučit, že se i nyní stal terčem útoku kvůli své orientaci.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.