Zahraničí (Pondělí, 17. června 2019 15:11:28)

Rodiče zavraždili, dívku unesli. Teď ji po 3 měsících našli živou

Čtvrt roku pohřešovali třináctiletou Jayme Clossovou z amerického Wisconsinu. Těla jejích rodičů našli blízko u jejich domu 15. října. Po Jayme se slehla zem. Lesy pročesávalo 1 500 dobrovolníků. Dívku teď objevili místní zhruba hodinu cesty od domu, kde její rodina žila. Policisté zadrželi muže, který zřejmě celou dobu dívku držel.

Že se třináctiletou Jayme podaří najít naživu, už moc lidí nedoufalo. Dívka je podvyživená, špinavá, ale jinak v pořádku. Muži, který ji držel tři měsíce v zajetí v odlehlé chatě, se Jayme podařilo utéct. Policisté potvrdili, že zadrželi jednoho muže, kterého podezřívají, že má prsty ve vraždě rodičů Jayme, šestapadesátiletého Jamese a o deset let mladší Denise.

 

Těla našli ve městě Barron, kde rodina žila, 15. října. Po dceři se slehla zem. Nepodařilo se jí najít ani 1 500 dobrovolníkům, kteří pročesávali lesy v okolí města Minneapolis. Tomu, kdo by policisty přivedl na stopu vedoucí k vypátrání Jayme, nabízeli odměnu 25 tisíc dolarů (555 000 Kč).

 

Jayme ve čtvrtek zaklepala na dveře rodině ve městě Gordon, které leží zhruba hodinu cesty od místa, odkud Jayme zmizela. "Je to Jayme Clossová, zavolejte policii!" volal hned soused, který vyhublou, špinavou dívku se slepenými vlasy poznal.

 

 

"Slíbili jsme, že Jayme přivedeme domů, a dnes jsme ten slib splnili," řekl médiím ve čtvrtek večer šerif Chris Fitzgerald. "Podezřelého jsme vzali do vazby. V tuto chvíli nemáme žádné další detaily, je to probíhající vyšetřování," dodal.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Prožilo vaše dítě děsivé trauma! Co dělat, aby si neodneslo trvalé následky
Pedofilové versus děti! Tyhle zásady bezpečnosti musí znát každý rodič

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.