Zahraničí (Středa, 12. prosince 2018 3:43:20)

Šok v královské rodině: Po 12 letech se rozpadlo manželství!

Není to její vina, na popularitě jí to ale nepřidá! Manželství Camillina syna Toma Parkera Bowlese je v troskách. Po dvanácti letech svazku se měl slavný šéfkuchař od ženy odstěhovat. Manželka prince Charlese a Tomova matka patří k nejméně oblíbeným členům královské rodiny.

Fanoušci britské královské rodiny už vyhlížejí svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle. Ještě předtím se ale musejí vypořádat s jedním rozvodem. Nejde sice o přímého člena vládnoucí dynastie, i tak na ni ale bude mít vliv, píše portál Daily Mail.

 

Po dvanácti letech mělo ztroskotat manželství šéfkuchaře Toma Parkera Bowlese s novinářkou Sarou Buysovou. Syn Camilly, manželky následníka trůnu prince Charlese, se údajně od ženy odstěhoval. Problémy měli podle jejich přátel už nějakou dobu.

 

 

Tom, který se objevil i v britské verzi úspěšné kuchařské show MasterChef, se s dlouholetou přítelkyní oženil v září 2005. Ve stejném roce šel také na svatbu své matky - Camilla se s princem Charlesem brala v dubnu.

 

Přestože Tom je pouze "přivdaným" členem královské rodiny, měl by být pozván na obřad prince Harryho a herečky Meghan Markle. Svatba, která podle mnohých médií bude událostí roku, se chystá na polovinu května.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.