Zahraničí (Čtvrtek, 17. ledna 2019 23:00:25)

Bohatá mládež z Albánie se chlubí svým bohatstvím, takhle si žije

Vany plné peněz, super auta, tygři jako mazlíčci, tím vším se chlubí zlatá mládež z Albánie na sociálních sítích. Mnoho z nás na začátku roku bilancuje a snaží se zlepšit svou životní úroveň, to se ale netýká těchto mladých lidí, kteří jsou v ukazování svého bohatství skutečně vynalézaví.

Na sociálních sítích se mezi mladými lidmi z Albánie rozšířil nový trend, na různých fotkách se chlubí bohatstvím. Některé fotky jsou až absurdní a donutí vás brečet do vašeho doma připraveného oběda, píše portál Dailymail.

 

Bohaté děti generace Y jsou v prezentování svého bohatství skutečně vynalézavé. Někteří jen tak rozhází peníze po stole, jíní se doslova koupou v penězích ověšeni zlatými řetězy.

 

Většina z nás si domů pořídí mazlíčka jako je pes nebo kočka, mladá dívka ale pózuje u luxusního mercedesu s mládětem tygra na vodítku.

 

 

Pro některé děti je zřejmě normální jezdit v luxusních autech, zatímco u sebe vozí víc, než normální člověk vydělá za měsíc.

 

 

Ať už jsou to drahé hodinky, luxusní auta, vybraný alkohol nebo kupy peněz, mladí lidé se nebojí na sociálních sítích odhalit, jak moc mají na rozhazovnání.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.