Zahraničí (Čtvrtek, 17. ledna 2019 22:05:40)

Meghan Markle to schytala od sestry: Má na šaty, ale na tátu ne!

Snoubenka prince Harryho od nevlastní sestry slyšela slova, při kterých se musela zastydět. Meghan Markle se podle Samanthy nestará o svého otce, který přitom touží odvést ji k oltáři. "Když má statisíce na šaty, má určitě statisíce na pomoc tatínkovi," prohlásila.

Americké herečky Meghan Markle je teď všude plno. Po oznámení zásnub s britským princem Harrym se stala miláčkem veřejnosti a jakákoliv její oficiální návštěva vyvolá obrovský zájem. A jak se zdá, miluje ji i královská rodina.

 

Jenže Meghanina biologická rodina z jejího přístupu zrovna nadšená není. Hereččina nevlastní sestra už to nemohla vydržet a v rozhovoru pro magazín In Touch Weekly si na budoucí členku královské rodiny postěžovala.

 

"Když může utratit 75 tisíc dolarů (1,6 milionu korun) za šaty, může utratit 75 tisíc za svého tátu," prohlásila Samantha Grantová. Narážela na cenu metalických šatů, které Meghan oblékla pro zásnubní fotky.

 

 

"Meghanino vzdělání, její konexe v oboru, díky kterým dostala práci v seriálu, to všechno má díky němu," dodala Samantha. Meghan se ale s otcem ani nevlastní sestrou příliš nevídá. Samantha z toho viní Meghaninu matku Doriu, s níž po rozvodu Meghan žila.

 

Thomas Markle ale už dříve prohlásil, že by byl radostí bez sebe, kdyby mohl dceru doprovodit k oltáři. I kvůli tomu se teď snaží rehabilitovat bolavou nohu. "Pokud se mu na střechu nezřítí letadlo, bude tam - ať tak či onak," uzavřela Samantha pro portál Daily Mirror.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.