Zahraničí (Čtvrtek, 17. ledna 2019 23:09:46)

Toto je pravá tvář dětské rakoviny! Dívence lékaři už nedávají šanci

Srdcervoucí snímek zveřejnila na facebooku Ally Parkerová z Floridy. Na fotce je její pětiletá dcerka Braylynn, která umírá. Děvčátku lékaři diagnostikovali jednu z nejzákeřnějších forem nádorů na mozku. Není to ale to nejhorší, co na fotce je.

Není nic horšího, než když rodiče přežijí své děti. Jenže to se Ally Parkerové nejspíš brzy stane. Její dcerce diagnostikovali takový typ rakoviny, na kterou v současnosti neexistuje léčba. Jí teď nezbývá nic jiného, než být s dcerou do úplného konce. Informuje o tom britský Telegraph.

 

To ale není jediná tragédie, která rodinu poskytla. Na stoličce vedle děvčátka sedí dědeček, který je z nemoci vnučky zdrcen. Sám navíc trpí ojedinělou nervovou poruchou, která mu postupně ničí části nervového systému.

 

 

"Za několik dní budu muset pochovat toto krásné malé děvčátko. O měsíce, možná týdny později, svého tatínka. Oba mí hrdinové zmizí z mého života ve stejném roce. Jak se nám to mohlo stát?“ naříkala Ally.

 

 

I navzdory zoufalé situaci se rodina nevzdává a v Mexiku a Jižní Karolíně zjišťuje možnosti experimentální léčby. Dívenčina teta Shawnon založila finanční sbírku, prostřednictvím které chce peníze na léčbu získat. "Moje sestra není připravená vzdát se své dcery, obě jsou bojovnice,“ myslí si Shawnon.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.