Zahraničí (Čtvrtek, 17. ledna 2019 22:11:19)

VIDEO: Maminka porodila dcerku do kalhot přímo v hale nemocnice

Žena z Číny ve 38. týdnu těhotenství znenadání porodila vestoje ve vstupní hale nemocnice. Málem si ani nestihla stáhnout kalhoty. Novorozené děvčátko se narodilo přidušené a zůstává v péči lékařů.

Ani samotná paní Yangová (32) takovou rychlost asi nečekala. Porodu přihlíželo sedm lidí včetně lékaře a zdravotní sestry.

 

Vše se odehrálo 9. ledna ráno v centrální nemocnici Changsha v provincii Hunan. "Slyšela jsem ženu, jak křičí ve vstupní hale a viděla, jak jí z kalhot kape krev. Hned jsem jí běžela na pomoc," uvedla zdravotní sestra Zhu Jiliová pro Law and Legal Channel.

 

Na videu je vidět, jak si Yangová stáhne kalhoty a má potíže udržet se na nohách. Její manžel jí přispěchal na pomoc. Procházející gynekolog poté přivolal další zdravotníky.

 

 

Novorozená holčička se narodila přidušená a měla fialové rty. Lékaři si ji okamžitě přebrali do péče. Holčička zůstává v nemocnici na pozorování.

 

Paní Yangová rodila již podruhé. V prvním případě neměla při porodu žádné potíže. Podle lékařů z dané nemocnice je běžné, že druhý porod bývá rychlejší než první. Takový fofr však asi nikdo nečekal.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy
VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.