Zahraničí (Pondělí, 15. října 2018 19:55:09)

Ženě v osmém měsíci vyřízla dítě z těla a předstírala, že je její

Aline Roberta Fagundesová (38) se vloudila so domu nastávající maminky Gabrielle Barcelos Silvové, které vyřízla dítě z těla a potom ji usmrtila. Poté se pomazala její krví a před lékaři předstírala, že dítě porodila sama.

Fagundesová se ke své oběti dostala pod záminkou, že jí poskytne dětské oblečení. Nejprve ji omámila drogami, které jí přidala do pití a vyřízla ji dítě z těla. Pak svou oběť udusila, jak informoval Daily Mirror.

 

Po celém incidentu sama zavolala záchranku s tím, že nečekaně porodila na ulici. Podle lékařů si dokonce pomazala genitálie krví své oběti, aby vše vypadalo věrohodněji.

 

Lékaři však rychle poznali, že dítě není její, a kontaktovali policii. K hrůznému činu se později přiznala. Motivem pro ni byly výhružky jejího partnera, že se s ní rozejde poté, co sama dítě potratila.

 

 

Svou oběť si vybrala ve svém okolí a následně si na internetu vyhledala, jak udělat císařský řez. Podle její výpovědi partner o hrůzném plánu věděl. Ten byl v rámci vyšetřování rovněž zadržen, tvrdí však, že je nevinný.

 

Tělo Gabrielle našel její čtrnáctiletý syn. Holčička, kterou jí Fagundesová vyřízla z těla, je v lékařské péči.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.