Zahraničí (Pondělí, 15. října 2018 19:54:41)

Už v 18 letech ukázala vše! Nahá Madonna jde do dražby. FOTO

Středa s sebou pro fanoušky slavné Madonny přináší unikátní příležitost. Právě v tento den se totiž začínají dražit profesionální snímky nahé zpěvačky, kde jako osmnáctiletá milovnice umění ukázalo úplně všechno. Nejlevnější snímek můžete získat v přepočtu za 17 tisíc korun.

Madonna nastartovala svou kariéru v 80. letech s písní Holiday, ještě předtím ale jako odvážná osmnáctiletá dívka zapózovala zcela nahá fotografovi Cecil I. Taylorovi. A právě jeho snímky se ve středu budou dražit v aukci Gotta Have Rock And Roll.

 

 

Cena jedné fotografie se pohybuje mezi 800 - 1200 dolary (v přepočtu zhruba 17 - 26 tisíc korun), dá  se ale předpokládat, že konečný majitel některého ze snímků zaplatí mnohem více. Z krásné Madonny se za ty roky stala slavná zpěvačka, která svým sexy tělem dráždí fanoušky po celém světě i ve svých téměř 60 letech!

 

 

Fotografie, kde je vidět úplně všechno, mají převážně sépiový nádech. Jeden ze snímků (černobílý) je sice cudnější a zpěvačka ukazuje "jen spodek", její zářivý úsměv od ucha k uchu a uhrančivé oči ale veškeré případné kritiky umlčí.

 

Jak informuje britský Daily Mail, snímků je celkem 108, spolu s fotografiemi dostane majitel i originální negativy.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.