Zahraničí (Pondělí, 10. prosince 2018 5:38:37)

Herec Christian Bale šokoval proměnou. Je z něj pěkný cvalík

Americký herec Christian Bale, jeden z představitelů filmového Batmana šokoval fanoušky. Nabral desítky kilogramů. Změnil se prý kvůli roli, má totiž představovat bývalého amerického viceprezidenta Dicka Cheynyho.

Populární 43-letý herec šokoval poprvé svým vzhledem na nedávném filmovém festivalu v Torontu. Pryč je vypracovaná postava z batmanovské trilogiie.

 

Novou vizáž si populární herec a držitel oscara za vedlejší roli ve snímku Fighter doslova vyjedl kvůli roli v novém filmu v němž má ztvárnit bývalého amerického viceprezidenta Dicka Chenyeho. Jedl prý hlavně koláče.

 

Není to poprvé kdy kvůli filmu neváhal podstoupit extrémní změny. Když se například v roce 2004 objevil na place při natáčení filmu Mechanik, nepoznal ho ani štáb. Bale si totiž dopřával jedno jablko a plechovku tuňáka denně a z původních 80 kilogramů zhubl na pouhých 55.

 

 

Bale není jediný herec, který neváhá kvůli roli projít extrémní proměnou. Například Matthew McConaughey podobně extrémně zhubnul i přibral.

 

I představitel hlavní role Strážců galaxie Chris Pratt také dokázal zatočit s váhou, prý ale spíše než kvůli roli tak kvůli vztahu s herečkou Annou Farris. Jejich manželství ale i přes Prattovy buchty na břiše stejně po 8 letech ztroskotalo.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.