Zahraničí (Středa, 19. září 2018 11:40:28)

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Sadista John Sweeney zabil už jednu přítelkyni, policie ale neměla žádnou stopu. A tak ani Delia Balmerová netušila, že tři roky žije se zabijákem. Vše jí došlo až ve chvíli, kdy objevila jeho vraždící nástroje a Sweeney ji svázal, několikrát znásilnil a vyhrožoval, že jí vyřízne jazyk, píše portál Daily Mirror.

 

Když se dostala z domu, Delia vše nahlásila na policii, Sweeneyho ale po několika hodinách propustili na kauci. Dnes 67letá Delia se začala bát o svůj život. "Říkala jsem si, že mi něco udělá. Že mě rozřeže na kousky. Jako Melissu," prohlásila žena.

 

O tom, že ubodal předchozí partnerku Melissu i dva další lidi, už Delia věděla. Sweeney jí to svěřil, když ležela svázaná na posteli. Po propuštění na kauci si Sweeney svou partnerku opravdu našel. Hodiny ji mučil, do těla zabodával sekyru i rezavý nůž. Pak ji nechal zemřít na schodech před domem.

 

"Viděla jsem, jak můj prst letí vzduchem a pomyslela si: To je konec. Už nechci žít. Nechci žít s takovým hněvem a bolestí. Takže mě moc nepotěšilo, když jsem se probudila v nemocnici. Co se mě týče, opravdu jsem na těch schodech zemřela," prohlásila Delia.

 

 

 

Po pokusu o Deliinu vraždu utíkal Sweeney před zákonem více než šest let. Za tu dobu zabil ještě jednu přítelkyni - Paulu Fieldsovou. V roce 2002 pak muže poslal soud do vězení za vraždu dvou žen, jejichž ostatky našli ve vodním kanálu, a jeden pokus, dostal 4x doživotí. Policie ho přitom viní ještě ze tří dalších vražd.

 

Delia se ale odhodlala promluvit až teď. Vydala dokonce knihu s názvem Život se sériovým vrahem. Dodnes má bolesti - Sweeney jí probodl plíci, rozrazil hlavu, zlomil obě ruce a pobodal na hrudi i zádech. "Když se dívám zpátky, říkám si, že takové věci se dějí jen ve filmech. Ale ne, mně se to stalo taky," uzavřela Delia vyprávění.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.