Sport (Pátek, 27. listopadu 2020 12:10:44)

Nad Zidanem visí v Realu Damoklův meč! Dostal ultimátum

V Realu Madrid je pořádně dusno. Nad hlavou trenéra Zinédina Zidana visí pověstný Damoklův meč. Slavný trenér se ocitl ve špatné situaci po dvou nečekaných prohrách. Prezident klubu Florentino Peréz dal Zidanemu dokonce ultimátum.

 Nespokojenost vedení vygradovala po dvou domácích prohrách Bílého baletu s nováčkem španělské ligy z Cádizu (0:1) a se Šachtarem Doněck (2:3) v Lize mistrů.

Prezident klubu Peréz požaduje ukončení černé serie ve dvou nadcházejících zápasech. Ale to nebude nic jednoduchého! Bílý balet čeká v sobotu El Clásico proti odvěkému rivalovi Barceloně. Příští týden se potom Real představí v Lize Mistrů na hřišti Borussie Monchengladbach.

 

 

48 letý Zidane přivedl Real ke dvěma ligovým titulům a třem triumfům v Lize mistrů. To mu momentálně není nic platné. Pokud nenastane v následujících zápasech změna, dostane padáka.

 

Některá média už dokonce spekulují o jeho nástupci. Nejčastěji se hovoří o Argentinci Mauriciu Pochettinovi a bývalém útočníkovi a legendě madridského klubu Raúlovi.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.