Sport (Sobota, 24. října 2020 8:37:11)

Columbus dál kraluje východu, Portland nadělil San Jose vysoký debakl

Columbus potvrdil v zámořské fotbalové MLS formu a dál kraluje Východní konferenci. Na vlastním trávníku si poradil s Nashvillem a drží si tak celkem klidný pětibodový náskok.

Rozhodnutí přišlo pět minut po startu druhé půle, kdy se trefil Santos a triumf pak korunoval v nastaveném čase Zardes. Columbus tak neprohrál již pět klání v řadě.

Poslední tým Západní konference ze San Jose již osmý duel v řadě nevyhrál. Od Portlandu inkasoval na svém hřišti hrozivý debakl 1:6. Pět duelů v řadě pak čeká na triumf i Chicago, které se krčí na dně Východní konference. Naposledy prohrálo na hřišti Orlanda.

Potřetí v řadě vyhrál Dallas. Na hřišti Sportingu Kansas City se sehrála obrovská bitva. Hosté vedli po dvou trefách Jary 2:0, za domácí ale srovnal Russell. Na konci druhého poločasu pak rozhodl Hollingshead.