Sport (Středa, 23. září 2020 7:34:04)

Kluby krouží kolem dalšího slávisty, kapitána sešívaných lanaří řecký tým

Kapitán Slavie Jan Bořil se dostal do hledáčku několika klubů, podle informací webu iSport.cz se o něj vážněji zajímá řecký celek AEK Atény.

Kromě třetího týmu nejvyšší řecké soutěže se hovoří také o nabídkách z ruské soutěže, kam Slavia v minulém roce prodala talentovaného záložníka Alexe Krále. 

 

Devětadvacetiletý obránce se ukázal hlavně v Lize mistrů, kdy v zápase s Barcelonou trefil loktem Lionela Messiho. Kromě toho také vstřelil do sítě slavného katalánského velkoklubu gól parádním bodlem. Po odchodu Škody, Součka a Hušbauera natáhl na ruku kapitánskou pásku.

 

 

Jako lídr dovedl Slavii k druhému titulu v řadě. Bořil vystřídal v seniorské profesionální kariéře tři kluby. Kromě Slavie a Mladé Boleslavi pomohl Viktorii Žižkov k postupu do první ligy.

 

Pokud by doputovala na stůl konkrétní nabídka a Bořil i Slavia na ní kývli, byla by to pro reprezentačního beka první zahraniční zkušenost.

 

 

Slavia eviduje také zájem o Lukáše Masopusta a Vladimíra Coufala. Oba hráče chce do svého kádru West Ham, kde se fantasticky zapsal Tomáš Souček.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.