Sport (Středa, 23. září 2020 7:53:06)

Řepka už má angažmá, bude hrát OKRES! Která víska ho zlákala?

Fotbalový rebel Tomáš Řepka má nové angažmá! Od nové sezóny bude běhat na trávníku ve III. třídě kutnohorského okresu. Na sobě bude nosit dres Červených Janovic.

Mnozí si při vyřknutí jména obce asi budou zbytečně vybavovat mapu Středočeského kraje. Možná Vám pomůže, když prozradíme, že Červené Janovice se nachází v polovině cesty mezi Čáslaví a Zručí nad Sázavou.

 

"O čem se šuškalo a nikdo tomu nechtěl moc věřit, se stalo skutečností," přivítal svou novou posilu klub na svých facebookových stránkách.

 

"Jsem velice rád, že mohu oficiálně potvrdit přestup sparťanské legendy Tomáše Řepky. Chtěl bych poděkovat každému, kdo má na příchodu Tomáše zásluhu a věřím, že naše mise bude úspěšná! Vítej v našem klubu," napsal ve svém příspěvku trenér áčka Štěpán Kacafírek.

 

 

Řepka naposledy působil v pražské Hostivaři, kde zároveň i trénoval. Jeho angažmá v desátém pražském obvodu ale přerušil výkon trestu. Z vězení byl fotbalový rebel propuštěn 6. ledna.

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Aug2020/2412483.jpg?d41d

 

Nejprve se spekulovalo o jeho návratu právě do Hostivaře, nakonec dal ale Řepka přednost celku, který působí v kutnohorském okresu. Pro bývalého reprezentanta a stopera West Hamu United se tak jedná o další angažmá po konci profesionální kariéry. Dříve působil v Hvozdnici či Jílovišti.

 

 

V Červených Janovicích navíc nebude jediným bývalým ligovým hráčem. "Po Martinu Jiránkovi je to další fotbalová osobnost, kterou uvidíme v našem dresu," prozradil trenér Štěpán Kacafírek, který v první lize odehrál za Blšany či Příbram 20 zápasů a v nejvyšší české soutěži působil ještě v roce 2017.

 

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D3574829569247303%26id%3D237931116270515&width=500

 

Martin Jiránek působil v Bohemians, Liberci, Příbrami a zahrál si i v anglickém Birminghamu či italské Reggině. Šest let pak působil v kádru Spartaku Moskva a působil i v reprezentaci.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.