Sport (Čtvrtek, 6. srpna 2020 8:19:07)

Ondrášek je s celým týmem uvězněn na hotelu, děkuje alespoň za balkón

Už v noci ze středy na čtvrtek se vrací MLS. Turnaj v Orlandu se ale bude muset obejít bez Dallasu a Zdeňka Ondráška. Klub byl totiž kvůli pozitivním testům na koronavirus vyřazen. Zdeněk Ondrášek dal nahlédnout, jak vypadá jeho život v karanténě.

Ondrášek je spolu s celým týmem v hotelu v Orlandu, kde má každý vlastní pokoj, ale kvůli velkému množství nakažených členů klubu byl tým vyřazen z turnaje MLS is back tournament.

"Zklamání je to určitě velké. My jsme byli připravení, že budeme bojovat o nejvyšší příčky, takže zklamání je to neuvěřitelné, ale zdraví je přednější než fotbal," uvedl pro TV Nova český reprezentant.

Dallas hlásí momentálně 13 nakažených. Jsou mezi nimi hráči i další zaměstnanci klubu. Nakažení jsou na jedné straně hotelu, zdraví na druhé. I ti ale zůstávají zavření na pokojích.


"Všichni máme svůj pokoj, jsme sami na pokoji. Já mám štěstí, že mám balkon, díky bohu, takže já se můžu tady krásně rozhlídnout," prozradil Ondrášek s tím, že někteří jeho spoluhráči si nemohou na pokoji ani otevřít okno.


A na samotce ještě nějakou dobu hráči budou. "Situace není jednoduchá, vypadá to, že tu zůstaneme minimálně na dva týdny aby se všichni vyléčili a potom poletíme všichni společně domů," vyprávěl útočník uvězněný na hotelu.


MLS se bez Dallasu vrací v noci ze středy na čtvrtek duelem Orlando - Miami, který vysíláme živě na Nova Sport 1 a Voyo.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.