Sport (Čtvrtek, 6. srpna 2020 8:59:15)

Neprodávej to, prosím! Sexy tenistka Bouchardová pomohla fanynce

Eugenie Bouchardová před pár lety zářila na tenisových kurtech, ale v současné době je většina její slávy především na sociálních sítích. Nyní se ukázala v krásném světle, když nabídla své fanynce, že jí koupí naslouchátka, aby nemusela prodávat jí podepsané relikvie.

Eugenie Bouchardové je teprve 26 let, ale zdá se, že tenisové úspěchy už má dávno za sebou. V roce 2014 raketově vystřelila na páté místo žebříčku WTA, když se dostala do semifinále Australian Open a French Open a také do finále Wimbledonu, kde podlehla Petře Kvitové.


V té době to vypadalo, že Kanada má novou hvězdu, která bude v následujících letech útočit na úplný vrchol, jenže přišel pád a Genie se nyní nachází až na 328. místě žebříčku. Díky své kráse si ale nadále drží řady fanoušků, kterých má na Instagramu přes dva miliony.


A její nedávná akce jí pravděpodobně pár nových přinese. Tenistka z Montrealu totiž na Twitteru zareagovala na příspěvek jedné ze svých fanynek, která chtěla prodat tričko a kšiltovku podepsané samotnou Bouchardovou, aby měla peníze na nová naslouchátka."Já ti naslouchátka obstarám, prosím, neprodávej to! Napiš mi zprávu," napsala Bouchardová své fanynce. Krásná tenistka tak ukázala, že má srdce na správném místě a svých fanoušků si váží.Bouchardová si nedávno zahrála na exhibičním turnaji v Charlestonu, a připravuje se tak na návrat profesionálního tenisu.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.