Sport (Čtvrtek, 6. srpna 2020 9:35:45)

Vaclík má poškozený vaz v levém koleni, zápas musel dochytat útočník

Brankář Tomáš Vaclík nedochytal pondělní utkání Sevilly s Eibarem. V šesté minutě nastavení utrpěl zranění levé nohy a byl odnesen na nosítkách mimo hřiště. Pozdější vyšetření u lékaře ukázalo, že Vaclík má poškozený vnitřní postranní vaz v levém koleni.

Tomáš Vaclík držel čisté konto až do posledních minut zápasu, v nastavení ale došlo k nešťastné události a českému brankáři se podlomilo koleno levé nohy.

Za Vaclíkem v přerušené hře vyrazili lékaři a nakonec jej na nosítkách odnesli. Do branky se na poslední momenty zápasu postavil střelec vítězné branky Lucas Ocampos a ještě čelil velkému tlaku hostujícího Eibaru.

Nakonec Ocampos i musel zasahovat při střeleckém pokusu hostujícího brankáře Dmitroviče, který na poslední vteřiny přišel pomoci svým spoluhráčům na druhou stranu hřiště.

Sevilla ale vítězství 1:0 uhájila a nadále drží čtvrtou příčku španělské La Ligy. Tomáš Vaclíka hned během úterý absolvoval vyšetření, které ukázalo poškozený vnitřní postranní vaz levého kolene. Jak dlouho bude český reprezentant mimo hru klub zatím nenaznačil.