Sport (Pondělí, 14. října 2019 0:26:24)

Muchová nedala šanci Wangové, zahraje si o svůj první titul!

Tenistce Karolíně Muchové se na turnaji v Soulu daří. Proti Číňance Wangové neztratila ani set a zahraje si o svůj premiérový titul na okruhu WTA.

Třiadvacetiletá Muchová zažívá životní sezonu a v jejím závěru může slavit i první titul. A to díky výhře nad Číňankou Wangovou. První set byl dlouho vyrovnaný, v sedmém gemu ale česká tenistka ztratila své podání a s úvodní sadou to vypadalo bledě. Jenže v poslední možnou chvíli sebrala své soupeřce servis a obrat dokonala v tiebrejku.

Druhý set už byl jasnou záležitostí. Muchová bleskově vzala Wangové dvě podání a ujala se vedení 4:0. To už nepustila a zápas ovládla poměrem 7:6 a 6:4.

Ve finále vyzve lepší z dvojice Linetteová – Alexandrovová.