Sport (Pondělí, 17. února 2020 15:00:42)

Jágr se po další prohře hněval na spoluhráče: Jsme naivní školáci!

Poprvé v sezoně Jaromír Jágr naskočil do kádru kladenských Rytířů. Dal dokonce i jeden gól. Nicméně ani legendární hokejista nepomohl k první výhře v sezoně. Středočeši prohráli ve třetím kole hokejové extraligy na ledě Karlových Varů 4:7 a stále jsou bez bodového zisku přibiti ke dnu ligové tabulky.

„Král je zpátky,“ bylo v předzápasovém příspěvku Kladna na sociálních sítích. Jágr doléčil menší zdravotní problém a po boku Valského a Zikmunda nastoupil v první formaci. Na ledě strávil přes 22 minut, což je druhý největší počet ze všech útočníků Kladna. Jenže ani jeho branka ve třetí třetině nepomohla k prvním bodům.

 

Karlovarským hokejistům totiž skvěle vyšel vstup do utkání. Ze tří střel dali tři góly. „Hráli chytře, proměnili každou příležitost. Předtím jsme je zamknuli, udělali jsme si přesilovky. Ale pak jsme dostali gól v naší početní výhodě. A přišla další chyba. Takový je hokej. Jsme naivní školáci. Musíme se z toho poučit. Čím rychleji, tím lépe,“ pravil po zápase Jágr.

 

 Jaromír Jágr byl po zápase nešťastný

Kladno po první třetině prohrávalo 0:4, pátý gól přidal Raška na začátku prostřední dvacetiminutovky a výsledek zaváněl debaklem. Jenomže Rytíři ještě dokázali duel zdramatizovat a nakonec prohráli 4:7, přičemž čtvrtý gól dal právě Jágr.

 

„Prohrávali jsme o pět gólů, ale možná hra vypadala jinak. Ale taková je prostě realita. Padá nám tam hrozně gólů. To není jenom teď v extralize, ale bylo to i v přípravě. Někde je chyba. A můj gól? Víceméně to neřeším. Pořád věřím, že střelu mám. Když to tam dostanu a budu volný, pár gólů jich tam ještě dám. Nebojte se,“ dodala slavná 68.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.