Sport (Pondělí, 14. října 2019 0:25:53)

Jágr skóroval za Kladno! Rytíři ale zase prohráli a jsou pořád poslední

Poprvé v sezoně se objevil v sestavě svého Kladna a hned se zapsal mezi střelce. Česká legenda Jaromír Jágr ale k prvnímu vítězství nepomohl. Rytíři ve třetím kole extraligy prohráli na ledě Karlových Varů 4:7.

Už opět obul brusle a prohání se na ledě. Jágr úvodní dva duely nového ročníku extraligy vynechal kvůli menšímu zranění. Dalekou cestu do Varů ale absolvoval a navíc se objevil hned v prvním útoku.

Jenže úvodní třetina se Rytířům vůbec nepovedla. Dostali čtyři góly, po třetím vystřídal brankář Brízgala. Navíc v úvodu druhé dvacetiminutovky domácí přidali pátý gól a zavánělo to debaklem.

Jenže hosté se zvedli. Trefili se Jelínek, Hajný a Zikmund a po druhé třetině to bylo „pouze“ 3:6.

Jágrova chvíle přišla na začátku posledního dějství. Kanadský obránce Brandon O´Donnell ho našel úplně volného mezi kruhy a legendární 68 nezazmatkovala a s velkým přehledem překonala Filipa Novotného v bráně.

Jenže další góly už Rytíři nevstřelili, navíc při závěrečném power play inkasovali posedmé. Středočeský klub tak prohrál i třetí duel v sezoně a zůstává na dně ligové tabulky.