Sport (Pondělí, 14. října 2019 1:05:27)

Červená karta a čtyři góly! Bohemians nakonec se Zlínem remizovali

V předehrávce 10. kola Fortuna ligy mezi Bohemians Praha 1905 a Fastavem Zlín v Ďolíčku padly hned čtyři branky. Na každé straně dva, takže duel skončil remízou 2:2.

Do vedení šli hned po šesti minutách hosté. Tomáš Wágner lehce tečoval bombu Zdeňka Folprechta a brankář Tomáš Fryšták byl bez šance. Domácí ale po dvaceti minutách srovnali. Po chybném výběhu gólmana hostí Stanislava Dostála gólově zakončil akci Milan Havel.

Minutu před pauzou ale vrátil Zlínu vedení bývalý hráč Klokanů Dominik Hašek. Ten technickým obstřelem využil chybného postavení Fryštáka.

Do druhého poločasu udělal kouč domácích Martin Hašek hned dvě změny. Jeho tah se ukázal jako správný. Hned po čtyřech minutách se znovu prosadil Havel, který je v Ďolíčku na hostování z Plzně.

V 78. minutě dostal druhou žlutou kartu Zdeněk Folprecht a Zlín dohrával o deseti. Nicméně domácí přesilovku nevyužili, a tak se body dělily. Bohemka zůstává devátá, Zlín se posunul na dvanácté místo.