Sport (Středa, 11. prosince 2019 10:54:55)

Nejsem uličník, nikdy jsem nelhal. Ngadeu poslal vzkaz Slavii

Odchod Michaela Ngadeua z pražské Slavie vypadal podle tweetů Jaroslava Tvrdíka jako pěkná kovbojka. Šéf klubu líčil jednání s kamerunským stoperem velmi barvitě a nakonec jej nazval uličníkem. Nyní se ozval sám Ngadeu.

Michale Ngadeu-Ngadjui využil výstupní klauzule a rok před koncem smlouvy ve Slavii zamířil do Belgie, kde se stal posilou FC Bruggy.

Když se představitelé Slavie dozvěděli o konečném rozhodnutí Ngadeua, na rozdíl od Simona Deliho, svého bývalého hráče zkritizovali.

Ngadeu se zřejmě o slovech Jaroslava Tvrdíka dozvěděl a v pondělí na svém instagramu poslal vzkaz fanouškům.

Zobrazit pspvek na Instagramu

In June 2016, i achieved one of my biggest dream which was to play in a big European club and that dream came true through with my signature in this Magnificent Club. Beyond the 112 games I played wearing this Jersey,I scored 9 goals , we won the league 2 times,and we also won the championship 2 times... I spent alot of unforgettable moments in this club that has helped me tremendously and gave me a lot of Pleasure. I spent 3 years of happiness and felt like in a family. Like all sportsmen, I have experienced extraordinary moments but also some less joyful moments that will undoubtedly be of paramount importance for the rest of my career. You know In life nothing last forever and any good thing always have a beginning and an end, no matter how hard is it a new exciting challenge is waiting for me and I will take it with the feeling of having always given the best of myself every time I wore the jersey of this fantastic club. I want to thanks all my teammates who have always been there for me, my managers,and especially my coaches who helped me to improve a lot in my game style. A special THANK YOU to all the Supporters and Fans of SK Slavia Praha who are among the most passionate in Europe and have always carried me in their hearts and have always supported me. I want you to Know that I gave 100% for this jersey and I didn't lie to you. With a lot of emotions, I wish you happiness and success. Big thanks Your Mo @slaviapraha @slaviafans1892 #sks #edenarena #prague

Pspvek sdlen cae gaeu (@michael_ngadeu_official),

„V červnu 2016 jsem dosáhl jednoho ze svých největších snů, který jsem měl: hrát ve velkém evropském klubu. Ten sen se naplnil mým podpisem v tomto úžasném klubu. Kromě 112 zápasů, které jsem hrál v sešívaném dresu, jsem dal i 9 gólů, dvakrát jsme vyhráli ligu a dvakrát jsme vyhráli pohár. Užil jsem si spoustu nezapomenutelných okamžiků. Byly to tři roky štěstí a cítil jsem se ve Slavii jako v rodině.


Stejně jako všichni sportovci, tak i já jsem zažil neobyčejné okamžiky, ale i některé méně radostné, které však budou pro zbytek mé kariéry nepochybně nesmírně důležité.
Víte, že v životě nic netrvá věčně a každá dobrá věc má vždy začátek a konec, bez ohledu na to, jak těžká pro mě bude ta další výzva. Beru vše s pocitem, že jsem vždycky vydal to nejlepší ze sebe a to i v čase, kdy jsem nosil dres tohoto fantastického klubu.


Chci poděkovat všem svým spoluhráčům, kteří se mnou vždy byli, mým manažerům a hlavně mým trenérům, kteří mi pomohli opravdu vylepšit můj herní styl.


Zvláštní poděkování pak patří všem příznivcům a fanouškům SK Slavia Praha, kteří patří k nejlepším v Evropě a cítil jsem, že mě mají ve svých srdcích a vždy mě podporovali.


Chci, abyste věděli, že jsem dal 100% tomuto dresu a nikdy jsem nelhal.


S mnoha emocemi vám přeji štěstí a úspěch.


Velké díky, váš Mìšo"

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.