Sport (Čtvrtek, 12. prosince 2019 7:50:10)

Přestup De Ligta je blízko! Už dnes večer ho čekají v novém klubu

Přestup roku je na spadnutí. Italská média se předhání v podrobnostech okolo příletu nizozemského stopera Matthijse de Ligta do Turína. Mladičký fotbalový klenot by se měl v italském městě objevit už v úterý večer!

Očekává se, že představení nové opory obranných řad proběhne ve čtvrtek dopoledne. Ve středu by měl De Ligt absolvovat zdravotní prohlídku. A zřejmě už v pátek vyrazí se svými novými spoluhráči na turné po Číně.

Nejnovější fotku s nizozemským fotbalistou pořídil televizní novinář Mark Schrader. Náhodou se potkali v supermarketu, kde De Ligt pořizoval pár věcí na nejbližší dny. Schreder na svém instagramu zároveň popřál De Ligtovi hodně štěstí právě na turínské adrese.


Na druhou stranu, ještě ani jedna strana přestup nepotvrdila, i když manažer Marc Overmars už samozřejmě mluví o De Ligtově odchodu z Ajaxu. "Jeho přestup je blízko, ale není vše zkompletované,“ vysvětlil.


Zatím se spekuluje o tom, že fotbalový supertalent odejde do Juventusu za 70 milionů eur, De Ligt by si měl přijít na 8 milionů euro měsíčně plus bonusy.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.