Sport (Čtvrtek, 12. prosince 2019 7:49:21)

Strýcová se vrátila z Wimbledonu a řekla, jak bude trávit zasloužené volno!

Wimbledonští šampioni jsou zpátky v Čechách a to jak juniorské duo Jiří Lehečka s Jonášem Forejtkem, tak Barbora Strýcová. Tenistka podrobně popsala, jak prožívala svůj největší úspěch v kariéře a kde si bude užívat zasloužené volno.

Lehečka s Forejtkem triumfovali na wimbledonské trávě, kde ve finále porazili kanadsko-americký pár Draxl-Nanda. Jejich úspěch je pochopitelně slibnou nadějí pro celý český tenis a na tiskové konferenci oba aktéři přiznali, že si triumf už před turnajem moc přáli.

O další českou radost se pak postarala Strýcová, která sice v semifinále dvouhry nestačila na Američanku Serenu Williamsovou, ale reputaci si napravila ve čtyřhře, kterou společně s tchajwanskou parťačkou Sie Šu-wej ovládla.


"Nebyla jsem asi měsíc a půl doma, tak musím zařizovat dost věcí. Půjdu třeba na poštu," popisovala Strýcová, jaké povinnosti ji v následujích dnech čekají.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2244631.jpg?d41d

Protože na Wimbledonu hrála jak dvouhru, tak čtyřhru, tělo dostalo podle jejích slov pořádně zabrat a tak se netajila tím, že pojede na dovolenou. "Nejraději bych někam odjela na dovolenou, abych dala tělo dohromady. Potřebuji si odpočinout i psychicky," naznačila své nejbližší plány čtyřiatřicetiletá tenistka.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.