Sport (Pondělí, 23. září 2019 6:52:37)

Real Madrid představil nové dresy! Podívejte se, jak budou vypadat

Španělský fotbalový velkoklub představil nové domácí dresy pro sezonu 2019/2020. Novinkou jsou zlaté detaily, které našly inspiraci v královské koruně na klubovém znaku.

Dres spojuje minulost a buducnost. Historie se odráží v signifikantní bílé barvě doplněné o zlatou odkazující na klubovou dominanci. Čistý a moderní design zase ztvárňuje hlad po úspěších, které klub nejen očekává, ale doslova vyžaduje.

Při návrhu designu našel adidas inspiraci pro zlatou barvu v královské koruně, která je spojena s klubovým znakem od roku 1920. Korunu připomínají také zlaté kruhy, které se nacházejí nad lemy obou rukávů, i ikonická trojice pruhů na ramenou.

V očích fanoušků má nový dres ztělesňovat neutuchající hlad po trofejích, který Real neopouští od roku 1920, kdy získal od krále Alfonse XIII. královský titul. Neopustil ho ani při slavných vítězstvích na evropské scéně v 50. letech, ani při nedávných triumfech v Lize mistrů. Ve všech těchto érách měl madridský klub výjimečné dresy. A bude to platit i v příští sezoně.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.