Sport (Čtvrtek, 19. září 2019 13:17:55)

Štětka místo mikrofonu! Řeší se, kdo byl ten troufalý reportér

Fotbalisté Turecka zažili při příletu na Island k zápasům kvalifikace EURO 2020 nemilé přivítání. V letištní hale čekali na prohlídku skoro tři hodiny a když vyšli konečně z bezpečnostní zóny, čekalo je setkání i s novinářem, který měl místo mikrofonu štětku!

Island se baví, zato Turci jsou opravdu naštvaní. Na takové přivítání nejsou zvyklí. Čekali hladkou cestu z letiště do hotelu, místo toho ale přišly hodiny zdržování a nakonec i solidní kanadský vtípek.


Když se reportéři přitočili ke kapitánovi Emre Belözogluovi, do klubka novinářů přispěchal i blonďatý mladík s mobilem a štětkou.


"Říkají nám, že ten muž s kartáčem byl turista. Ale pokud byl, tak mu rozhodně někdo měl zabránit v pohybu. Tohle nebylo vůbec uctivé,“
stěžovala si turecká výprava. Tak jak se mladík zjevil, tak rychle zase zmizel. I samotní Islanďané pátrají po neznámém muži.


Turci ale mohou vše vrátit Islanďanům v úterý večer, kdy nastoupí v Reykjavíku proti domácí reprezentaci. O tom, že jsou ve formě, svědčí jejich pár dnů staré vítězství nad Francií.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.