Sport (Čtvrtek, 9. července 2020 23:42:34)

Trapas St. Louis! Deník předčasně gratuloval, hráči ale prohráli

O tom, že předčasně slavit se nevyplácí, by mohli v St. Louis po včerejšku vyprávět. Místní deník otiskl děkovný dopis prezidenta hokejového klubu, kde všem děkuje. Jenže hráči pak na domácím ledě podlehli Bostonu 1:5 a trapas byl na světě.

Předčasná zpráva o tom, že Blues vyhráli Stanley Cup se pochopitelně rychle rozšířila na internetu a St. Louis teď má z ostudy kabát.

"Vyhrát Stanley Cup představuje pro spoustu z vás splněný sen. Všichni si budeme pamatovat, kde jsme byli, co jsme dělali a jak jsme se cítili, když Blues přivezli domů pohár. Každý z nás bude mít knihu vzpomínek, kterou předá následujícím generacím," napsal Tom Stillman v prohlášení, které však mělo vyjít až v momentě, kdy hokejisté vyhrají rozhodující zápas.

Děkovný dopis prezidenta klubu, který unikl do světa předčasně:

 

 

"Jsme velmi hrdí na hráče, organizaci a fanoušky. Konečně si společně můžeme říct, že jsme pro St. Louis vyhráli pohár. Těším se s vámi na slavnostní průvod Market Street," dodal ještě.
 

Kdyby hráči bývali vyhráli a skutečně zvedli nad hlavu slavnou trofej, asi by si toho nikdo ani nevšiml, ale co čert nechtěl, Boston jasně vyhrál a rozhodovat se tak bude až v sedmém zápase. "Omlouváme se, že předčasně unikla tato informace a věříme, že se o tuto zprávu budeme moci s vámi všemi brzy podělit," uvedl děník na svém twitterovém účtu.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.