Sport (Čtvrtek, 9. července 2020 23:17:42)

Za zákeřný zákrok stopka! St. Louis se musí obejít bez Barbaševa

Boj o Stanley Cup vrcholí a hokejisté St. Louis jsou krok od mistrovského titulu. Ten ale budou muset udělat bez útočníka Ivana Barbaševa. Ten za zákrok na Marcuse Johanssona vyfasoval stopku na jeden zápas

Boston po pátém zápase nebyl vůbec spokojený s výkonem sudích. Nejenže druhému gólu předcházel podle nich faul, ale naprosto také přehlídli zákrok Barbaševa na forvarda Bruins.

https://www.youtube.com/embed/6g6990FHvHo
Švédský útočník vystřelil a krátce poté ho třiadvacetiletý Rus trefil ramenem do hlavy. Podobný zákrok viděli fanoušci Blues už v sérii se San José, tehdy to odnesl Tomáš Hertl. „Nejsou tohle náhodou přesně ty zákroky, které se liga snaží vyřadit ze hry?“ zuřil po zápase kouč Bruins Bruce Cassidy.


„Chápu, že je hokej rychlá hra, ale co někteří rozhodčí v play off předvádějí, je pro NHL ostuda,“ dodal pro ESPN. Disciplinární komise s trenérem Bruins souhlasí a ruského hráče potrestala jednozápasovou stopkou.


St. Louis může ukončit finálovou sérii už dnes v noci a vy zápas s Bostonem můžete sledovat ve 2:00 na stanici Nova Sport 1.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.