Sport (Čtvrtek, 28. května 2020 18:00:49)

Casillasovi se hroutí svět! Jeho krásná manželka trpí rakovinou

Jen tři týdny poté, co španělského brankáře Ikera Casillase postihl srdeční infarkt, čelí jeho rodina dalšímu zdravotnímu neštěstí. Jeho žena Sara Carbonerová bojuje s rakovinou vaječníků.

Manželka slavného fotbalisty podstoupila operaci hned, jak lékaři zhoubný nádor vaječníků objevili.

„Všechno šlo velmi dobře, naštěstí jsme to podchytili včas, ale stále mě čeká několikaměsíční boj během podstupování léčby,“ oznámila veřejnosti Carbonerová a dodala: „Jsem klidná a věřím, že všechno dobře dopadne. Ta cesta bude těžká, ale se šťastným koncem. Mám podporu rodiny, přátel i skvělého lékařského týmu.“

Sara Carbonerová, která má s Casillasem dva syny, zároveň žádala média, aby i v těchto chvílích přistupovala k ní i k její rodině s respektem a porozuměním, se kterým se u nich vždy setkávala jako sportovní novinářka a televizní moderátorka.

Španělka označená za "Nejsvůdnější reportérku světa za rok 2009" je známá především díky událostem ze světového šampionátu v JAR 2010, kdy se na ni během rozhovoru Iker Casillas vrhl a začal ji líbat. V tu dobu tvořili pár už rok.

https://www.youtube.com/embed/4_zClTqBpjA

Gólman Iker Casillas během své kariéry vyhrál s Realem Madrid, co se dalo a s reprezentací ovládl dokonce dva evropské šampionáty a také ten světový v JAR v roce 2010. Před pár dny kvůli nedávno prodělanému infarktu ukončil svou bohatou hráčskou kariéru.

Spekuluje se o tom, že by mohl získat roli v klubovém managementu FC Porto, za které chytal od roku 2015 a oslavil s ním i mistrovský titul.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.