Sport (Čtvrtek, 19. září 2019 13:17:59)

Koller se ukázal s novou ženou! Co se stalo s jeho manželkou?

Legendární český útočník Jan Koller řeší nečekané potíže v osobním životě. S manželkou Hedvikou se totiž rozvádí. „Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ řekl „Dino“ Blesku.

Má za sebou pohádkovou kariéru. Hrál v Belgii, Německu, Rusku či Francii. V reprezentaci je s 55 góly nejlepším střelcem. Po aktivní kariéře se usadil v Monte Carlu, kde podniká.


Svůj volný čas také věnuje amatérskému fotbalu či hokeje. A také se po jeho boku začala objevovat jiná žena. „Ale nezlobte se, nic vám o ní neřeknu,“ nechal se slyšet šestačtyřicetiletý Koller.

Jan a Hedvika Kollerovi

O důvodech rozvodu nic neprozradil, jen potvrdil, že se rozvádí. „Už dlouho jsme si nerozuměli. Rozvod je ve finální fázi, čekáme jen na rozhodnutí soudu,“ řekl.

Otázkou zůstává, jak se s manželkou dohodnou na dělbě majetku. „Všechno včetně majetku máme domluvené a vyřešené a probíhá to v klidu a v pohodě. Víc bych to nechtěl rozebírat, je to naše soukromá věc,“ uzavřel otec šestnáctileté Hedviky a jedenáctileté Kateřiny.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.