Sport (Neděle, 31. května 2020 11:26:58)

Říha mu nezvedal telefon, Jágr se pak zjevil jako Bůh a nechal vzkaz!

Hokejisté českého národního týmu ve svém druhém utkání na mistrovství světa rozstříleli Norsko 7:2. Drtivé výhře přihlížel i legendární Jaromír Jágr, který se na tribuně zjevil jako blesk z čistého nebe a pak zašel pozdravit hráče do kabiny.

Čeští hokejisté působí na šampionátu zatím suverénním dojmem. Nejprve porazili 5:2 Švédsko a v sobotu smázli Nory. Zápas si nenechal ujít ani Jágr, který se před utkáním snažil marně dovolat trenérovi Miloši Říhovi. "Telefon na Řihu mám taky, ale zatím mi to nezvedá," hlásil Jarda na svém facebooku fanouškům před zápasem.

Sedmačtyřicetiletý majitel a hráč kladenských Rytířů si ještě stačil tipnout, že se proti Norskou prosadí Dimitri Jaškin, či Ondřej Palát. Tip mu sice nevyšel, ale po zápase vstoupil na ledovou plochu, kde předal hodinky nejlepšímu hráči utkání Michaelu Frolíkovi.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/May2019/2278892.jpg?d41d

Frolík převzal cenu pro hráče utkání od Jaromíra Jágra:

 

Později pak zavítal dokonce i do české kabiny, kde se přivítal s trenérem Říhou a asistentem Robertem Reichelem. Na zeď pak Jágr připsal vzkaz "Jedině zlato!". Tak snad se jeho poselství nakonec naplní.

Vzkaz, který napsal Jaromír Jágr do kabiny českého národního týmu na probíhajícím MS:

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F68Jagr%2Fposts%2F2230678280342325&width=500

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.