Sport (Středa, 24. července 2019 0:25:57)

Chudák Jarda! Kopřivová mu fandí, jen když to hezky vypadá na fotce

Jaromír Jágr dělá všechno pro to, aby přes baráž dostal hokejové Kladno do vysněné extraligy. Nahrává, střílí góly jako za mlada a baví fanoušky. Ti mu to oplácejí bujarým fanděním, což se bohužel nedá tvrdit o jeho nejbližší, tedy přítelkyni Veronice Kopřivové. Ta totiž v době, kdy by Jarda její podporu nejvíce potřeboval, odjela klidně pařit s kamarádkama do Ameriky!

Miami, Santa Monica, nebo Coachella ve slunné Californii. Tyhle destinace zkrátka na fotkách vypadají asi lépe, než Chomutov, Pardubice a České Budějovice.

Jinak si nelze vysvětlit, proč by Jágrova láska nechala svého milého zarůst vousem a opustila ho v době, kdy by její podporu na stadionu tolik potřeboval. Ano, ukázala se na zápase v Jihlavě, kde si zafandily společně s tenistkou Lucií Šafářovou, která teď randí s Tomášem Plekancem. Ale pak tradá a hurá za velkou louži.

"Let na Floridu jsem odkládala od ledna, bohužel jsem nemohla dříve odletět kvůli práci v ČR, ale pracovní povinnosti tady už hořely a já se fakt nemohla dočkat až se sem vrátim, cítím se tady šťastně, je to jako můj druhý domov!" vzkázala tehdy světu Veronika.
 

Přitom když hrál Jarda ještě slavnou NHL, tak fotkami ze stadionů, nebo z okolí na svých sociálních sítích rozhodně nešětřila. Fotka v aréně Panters, pozdrav z tribuny během All Star Game, nebo večeře s hokejovou legendou Waynem Gretzkym. Tam se to pěkně naháněla srdíčka na instagramu...

Jágrovi tedy budou muset stačit fanoušci z Kladna, kteří svůj milovaný tým chtějí po 5 letech opět vidět v extralize.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.