Sport (Úterý, 23. července 2019 11:09:03)

Náhlý odchod! Z poslední Dukly mizí pilíř zadních řad

Mají starostí nad hlavu. V tabulce Fortuna ligy jsou dvě kola před koncem základní části poslední. Navíc vedení fotbalistů Dukly v pondělí oznámilo, že se rozloučilo se srbským stoperem Nikolou Raspopovičem, který byl stabilním hráčem základní sestavy.

Hodně na něj sázeli. Raspopovič přišel do Dukly v září loňského roku a vcelku rychle se vypracoval mezi pilíře dukelské defenzivy. V této sezoně nastoupil do třinácti z jednadvaceti odehraných zápasů v základní sestavě. Proto je vcelku velkým překvapením, že s ním klub rozvázal smlouvu, která by za normálních okolností vypršela po sezoně.

Co za náhlým odchodem vězí? Klub v oficiálním prohlášení uvádí rodinné důvody. Spekuluje se však o tom, že se klubu nelíbila Raspopovičova výkonnost.

Devětadvacetiletý zadák nenadálou situaci okomentoval pro klubový web. „V Dukle jsem se cítil dobře, všichni se ke mně chovali přátelsky a vytvořili mi dobré zázemí. Vážím si příležitosti, kterou mi Dukla dala, bohužel teď naše spolupráce končí. Přeji Dukle všechno nejlepší, zejména záchranu v nejvyšší soutěži.“
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.