Sport (Úterý, 21. května 2019 0:31:03)

Po boku hvězd Arsenalu a Chelsea: Dva hráči Slavie jsou v týmu kola!

Hned dva hráči pražské Slavie se po včerejším zápase probojovali do ideální sestavy odvet osmifinálových zápasů, kterou UEFA tradičně sestavuje po každém hracím dni. Vedle střelců Girouda či Aubameyanga tak můžeme vidět Tomáše Součka a Michaela Ngadeua.

Slávisté se po prvním zápase se Sevillou mohli cítit lehce oloupeni, aspoň co se individuálních ocenění týče. Nikdo z nich se do ideální sestavy nedostal, ačkoliv podali skvělý výkon. Jenže po skalpu španělského klubu už si jich prostě někdo všimnout musel.


Michael Ngadeu a Tomáš Souček. Oba odehráli skvělý zápas. Oba jeden gól dali a Souček pak i nahrál na veledůležitý gól Van Burenovi. Slávistický kapitán je dokonce nominovaný i na hráče kola. Rozhodne se mezi ním, Olivierem Giroudem, Jonasem z Benfiky a Aubameyangem.

 

 

 

Celý tým Slavie hrál skvěle a určitě by si nominaci zasloužili i ostatní. To ale Slávistům nemusí vůbec vadit, protože utkání vyhráli a postup si zajistili.


Další zápas Evropské Ligy čeká Slávisty 11. dubna proti Chelsea. V něm budou čelit nejlepšímu střelci Evropské Ligy Giroudovi. Ten se dostal do ideální jedenáctky poté, co sestřelil Kyjev třemi góly.


Ideální sestava odvet osmifinálových zápasů Evropské ligy:
Vlachodimos (Benfica) - Marcos Alonso (Chelsea) - Ferro (Benfica) - Ngadeu Ngadjui (Slavia) - Grimaldo (Benfica) - Maitland-Niles (Arsenal) - Pizzi (Benfica) - Souček (Slavia) - Hudson-Odoi (Chelsea) - Giroud (Chelsea) - Aubameyang (Arsenal).

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.