Sport (Neděle, 24. března 2019 11:54:58)

Vránův velký večer! Pittsburghu dal dva góly, Crosby byl ale proti

Český útočník Jakub Vrána vstřelil v NHL dva góly do sítě Pittsburghu. Washington ale nakonec prohrál 3:5 a to hlavně díky Sidney Crosbymu, který se také trefil dvakrát.

Vrána otevřel dvacátou trefou sezony skóre zápasu, když se prosadil v závěru první třetiny střelou z pravého kruhu k bližší tyči. Český útočník zvýšil v polovině utkání z nenápadné akce. Jeho střelu od pravého mantinelu vyrazil gólman Matt Murray nad sebe a puk, o kterém nevěděl, kde je, mu propadl za záda do branky.

Jakub Vrána se trefil dvakrát proti Pittsburghu:

Náskok Washingtonu se ale brzy rozplynul. Pittsburgh v rozmezí 33. až 35. minuty otočil zápas třemi góly a vedení už nepustil. V dresu vítězů si připsal tisící bod v soutěži Jevgenij Malkin.